כמה מילים עלינו

Secretary מקבוצת וייזדום

שירות איכותי ומקצועי של איתור מיון והשמה ממוקדת במגוון רחב של תפקידי אדמיניסטרציה וכספים. בין לקוחותינו – חברות הייטק מובילות ומגוון חברות ואירגונים בתחומי המסחר והשירותים כגון: חברות קמעונאיות, מרכזים רפואיים, משרדי עורכי דין, חברות יצוא, חברות יצרניות, רשתות מזון, בנקים, אירגונים פיננסים ואירגונים ציבוריים.

אנו שומרים על דיסקרטיות מלאה בכל שלבי הגיוס ופועלים מתוך ההכרה שזמנם של המועמד ושל הארגון יקר, ושיכולת תגובה מהירה היא חיונית.

מירב מגנזי

מומחיות: איתור מומחים/יות בהייטק, איבחון וגיוס. פיתוח העסק

בשנת 2005, לאחר שהיתה מנהלת גיוס בחברת התוכנה A-tech, מירב הקימה את Wisemen – שהוכרה כחברת גיוס איכותית ויחודית עבור מרכזי הפיתוח בהייטק בישראל.
במענה לצרכי השוק, היא השיקה בשנת 2007 את Secretary.co.il המתמחה בגיוס לתפקידי אדמיניסטרציה וכספים למגוון לקוחות רחב.
בשנת 2009 מירב פיתחה את התחום הגיוס הגלובאלי, תוך הכשרה מתמדת של צוות מגייסים איכותי של בארץ ובחו”ל תחת המותג Wizedom.com.
למירב תואר ראשון בפסיכולוגיה, נסיון מוכח ואיכותי של 15 שנים בתחום האיתור , הגיוס והאיבחון, הבנה טכנולוגית ועסקית מעמיקה ושאיפה תמידית להיות Up to date ומדויקת עבור לקוחותינו.

 

רונית שוורץ

מומחיות: אדמיניסטרציה, כספים, משפטים, בכירים

רונית הצטרפה ל-Secretary ב-2009, ומאז היא מנהלת את כל התחום של גיוסי האדמיניסטרציה והכספים,

תוך שמירה על קשר אישי עם מאגר הולך וגדל של לקוחות שנהנים מכישורי הגיוס האיכותיים שלה במגוון רחב של תפקידים.

לרונית תואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב, למעלה מ-20 שנות נסיון בגיוס מקצועי וניהול משאבי אנוש בחברות איכותיות.

רונית ניהלה במשך שנים רבות את משרד עוה”ד הרצוג, פוקס נאמן ושות’, ומונתה בהמשך לתפקיד ראש המטה של שר האוצר. לאחר מכן היתה חלק מצוות ההקמה של בנק HSBC בישראל.

הרקע היחודי והמגוון של רונית מאפשר ל-Secretary  להרחיב את היקף העסקים ולהוסיף לתפקידי האדמיניסטרציה גם משרות בתחומי הכספים, המשפט ומשרות ניהוליות בכירות.